Icon
ZAPRASZAMY DO HUTY JULIA
JESTEŚMY OTWARCI SIEDEM DNI W TYGODNIU !
PIECHOWICE, UL. KRYSZTAŁOWA 73
Icon
Kolekcja Aeris: inspirowana powietrzem
Kolekcja Aeris to minimalistyczna wariacja na temat szkła szlifowanego. Smukłe i formy kryształowych naczyń znakomicie współgrają z subtelnym szlifem, imitującym powietrze. Kolekcja ta miała swoją premierę w 2016 roku i od tamtego czasu cieszy się ogromną popularnością. Zyskała grono fanów wśród tych, którzy uwielbiają takie klasyki jak Ananas czy Młynek oraz wśród pasjonatów bardziej współczesnych wzorów.
SZLIF LEKKI JAK POWIETRZE
Szlif imitujący bąbelki powietrza nadaje smukłym w formie kryształowym wyrobom lekkości i unikalności. Kolekcja zainspirowana jednym z czterech żywiołów biorących udział w powstaniu szkła – powietrzem. To dalekie od tradycyjnego spojrzenia na zdobienie wyrobów kryształowych. Bombelki na szklankach, karafkach i kieliszkach przepięknie zdobią zastawę stołową, nadając jej lekkości i swobody.

KOLEKCJI AERIS POTRZEBUJESZ JAK POWIETRZA

Kolekcja Aeris to minimalizm zamknięty w szklanych formach. W kolekcji znajdziecie szklanki, kieliszki, karafki czy wazony. Każdy wyrób znakomicie prezentuje się w domowych przestrzeniach, niezależnie czy są nowocześnie udekorowane czy w bardziej klasycznym stylu.
Aeris uwielbia towarzystwo z jednej strony kwiatów, z drugiej innych szlifów. Dobrze odnajduje się również w otoczeniu różnych kolorów – można dobierać ten wzór z innymi, również w wersjach barwionych.