Icon
ZAPRASZAMY DO HUTY JULIA
JESTEŚMY OTWARCI SIEDEM DNI W TYGODNIU !
PIECHOWICE, UL. KRYSZTAŁOWA 73
Icon
Kolekcja Świec Julii – pełna blasku
Kryształ kojarzy się głównie z naczyniami, jednak ​​Huta Julia, jako ostatnia manufaktura szkła szlifowanego w Polsce, postanowiła pójść o krok dalej i wykorzystać kryształ nie tylko w zastawie stołowej, ale także jako element dekoracyjny. Kiedy narodził się pomysł zaprojektowania świec zapachowych, wiedzieliśmy, że to nie mogą być banalne aromaty. Chcieliśmy zamknąć w krysztale niepowtarzalne nuty, które podkreślą jego elegancję i ponadczasowość. Świece zapachowe stworzone specjalnie dla Huty Julia to balans pomiędzy pięknem a funkcjonalnością.

Dzięki 10% nasyceniu wosku sojowego wysublimowanymi perfumami, zapach jest niezwykle trwały i intensywny, jednocześnie nie drażniący otoczenia. Kompozycje są stale wyczuwalne, nawet kiedy świece się nie palą. Każda świeca to połączenie ręcznie robionego szlifu, koloru oraz esencji zapachowej. Huta Julia swoim rzemiosłem przekazuje jakąś historię, tak jest i teraz; każda ze świec to inna opowieść, inne emocje.
Podróż po szlifach i zapachach świec
Każda świeca to hołd dla jakiegoś miasta. Głośne ulice, strzeliste budynki czy też spokojne przestrzenie bogate w naturę nas inspirują, a następnie przelewamy to na szkło, a konkretniej na szlify oraz barwy, które dobieramy do każdej świecy. W naszej ofercie znajdziecie między innymi świece, które inspirowane były takimi miejscami jak: Nowy Jork, Casablanca, Mediolan czy nasze ukochane Karkonosze.

Zapraszamy do zapoznania się z wpisami na naszym blogu, poświęconymi świecom:

● Milan, Casablanca, New York:
● Nuta Karkonoszy:
● Oslo, Paris, Rio

KRYSZTAŁ I BLASK ŚWIEC, POŁĄCZENIE IDEALNIE

Kryształ uwielbia każde światło; zarówno sztuczne, jak i naturalne w postaci promieni słońca czy ognia. Szlify i zdobienia bajecznie odbijają refleksy, tworząc mozaiki na naszych stołach oraz ścianach, urozmaicając tym samym przestrzeń. Świece zapachowe są niezastąpione w budowaniu przyjemnego nastroju w domu. Ich niebanalny wygląd urozmaici każde wnętrze, a niosący się aromat idealnie pasuje na jesienne i zimowe wieczory.
Świece te są także znakomitym pomysłem na prezent świąteczny; ich zastosowanie jest szerokie – świetnie sprawdzą się jako element aromaterapii w łazience, a także umilą czytanie książek w zaciszu sypialni czy salonu. Wszystkie trzy modele są dostępne w sklepie internetowym oraz w naszych sklepach stacjonarnych.