Icon
ZAPRASZAMY DO HUTY JULIA
JESTEŚMY OTWARCI SIEDEM DNI W TYGODNIU !
PIECHOWICE, UL. KRYSZTAŁOWA 73
Icon
Kolekcja Polski Stół
Niezmienną od lat ideą Polskiego Stołu jest przekonanie, że warto ciągle odkrywać tradycyjne i nowoczesne rzemiosło, łącząc w jednym projekcie specyfikę każdego materiału z unikalnym wzornictwem. Do Polskiego Stołu Julia od lat zaprasza różnorodnych wytwórców, by wspólnie tworzyć unikalne i częstokroć krótkie edycje produktów. Dlatego właśnie POLSKI STÓŁ jest tak niepowtarzalny i ciekawy.
Elementy
W najnowszej odsłonie tej charakterystycznej linii wzorniczej pojawiły się podstawki z drewna bukowego, olejowanego naturalnie oraz pojemniki na sól i pieprz, a wszystko dekorowane charakterystycznym dla tej kolekcji wzorem plastra miodu i zapakowane w zgrabne zestawy.

Polski Stół - zestawy

Zestaw 1 – porcelanowy talerzyk i miseczka, kryształowa szklanka
Zestaw 2 – porcelanowa pieprzniczka i solniczka, kryształowy kieliszek na jajko, heksagonalna bukowa podstawka
Zestaw deserowy – porcelanowa salaterka, kryształowy kielich do wina / wody, owalna bukowa
Polski Stół to różnorodność materiałów, form i funkcji. To obietnica czasu, który na długo zapada w pamięć. Nasze zestawy tworzą atmosferę najważniejszego miejsca w domu – stołu przy którym budzi się dzień i zapada zmrok. Cieszymy się na wspólny czas przy Twoim stole i dziękujemy, że w tej podróży odkrywającej smaki Polskiego Stołu – jesteście z nami.