Zapisz się do newslettera
.

Świąteczne godziny otwarcia Huty Julia

Prezentujemy godziny otwarcia Huty Julia w Sylwestra i Nowy Rok.  Szczegóły na załączonym plakacie. !!Ważna informacja!! w dniu 01.01.2018. zamknięty będzie sklep firmowy z BIAŁYM kryształem. Otwarte będą natomiast sklep z kryształem kolorowym oraz Kawiarnia Kryształowa.
W tym dniu niedostępne będą również warsztaty Mini Huty. Zapraszamy na warsztaty malowania i grawerowania na szkle. Za utrudnienia przepraszamy.

Unia
Modernizacja Huty Szkła Kryształowego Julia w celu wprowadzenia nowych usług turystycznych „Świat Kryształu”. Projekt współfinansowany przez unię europejską ze środków europejskiego funduszu rozwoju regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Fundusze europejskie dla rozwoju Dolnego Śląska.
Unia
Projekt realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020
Tytuł projektu: „Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez "Kolglass" Hurt-Imp-Ex.Kłodzko-Ustronie Kolat Ryszard”