Zapisz się do newslettera

Sklepy Firmowe / Kawiarnia

W dniu 1.11 – Huta Julia będzie nieczynna dla odwiedzających

Ze względu na zagrożenie epidemiczne prosimy o przestrzeganie zasad, które pozwolą nam funkcjonować  w zdrowiu jak najdłużej:

       1. Na terenie Huty zakrycie nosa i ust

       2. Dezynfekcję rąk

      3. Zachowanie dystansu społecznego w sklepach: max 10 osób

4. Kawiarnia – produkty tylko na wynos

Z naszej strony zapewniamy:

       1. Zasłonięcie kas osłonami z plexi

       2. Regularne dezynfekowanie kryształów znajdujących się na półkach sklepowych

UWAGA

       W naszych sklepach ze względu na charakterystykę ruchu turystycznego nie obowiązują „godziny dla seniorów”

Na terenie huty znajdują się dwa sklepy firmowe, które razem tworzą ofertę szkła kryształowego niespotykaną w skali całego kraju.

W sklepach dostępne są stałe kolekcje huty Julia, ale także końcówki serii, które wysyłamy do naszych klientów na całym świecie. Nasza oferta jest dzięki temu wyjątkowa i różnorodna stylistycznie. Oferujemy szkło bezbarwne i kolorowe, tradycyjne i o współczesnym wzornictwie. Oferujemy również kolekcje naszych partnerów handlowych.

Godziny otwarcia Sklepów Firmowych, zapraszamy 7 dni w tygodniu:

poniedziałek – niedziela: 09:00 – 17:00,


Godziny otwarcia Kawiarni Kryształowej,

  • środa – niedziela: 09:00 – 17:00,

    Informacja w sprawie ustawy z dnia 12.10.2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi:

Celem ustawy jest dostosowanie polskiego prawa do przepisów dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady(UE)2015/720 z dnia 29 kwietnia 2015r. zmieniającej dyrektywę 94/62/WE w odniesieniu do zmniejszenia zużycia lekkich plastikowych toreb na zakupy. Ustawa wprowadza od 01.01.2018 r. odpłatność za wydawanie lekkiej torby na zakupy z tworzywa sztucznego w postaci opłaty recyklingowej.
– reklamówka mała 1 zł.
– reklamówka duża 2 zł.

Adres:

Huta Julia, ul. Kryształowa 73 (dawna Żymierskiego), 58-573 Piechowice

tel.: +48 75 761 24 13 wew. 5

W sklepach firmowych i przy kasach biletowych jest możliwość płatności kartą i gotówką.

REGULAMIN I PROTOKÓŁ REKLAMACJI TOWARÓW zakupionych stacjonarnie w Sklepach Firmowych Huty Julia (ul. Kryształowa 73, 58-573 Piechowice) => DO POBRANIA

Unia
Modernizacja Huty Szkła Kryształowego Julia w celu wprowadzenia nowych usług turystycznych „Świat Kryształu”. Projekt współfinansowany przez unię europejską ze środków europejskiego funduszu rozwoju regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Fundusze europejskie dla rozwoju Dolnego Śląska.
Unia
Projekt realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020
Tytuł projektu: „Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez "Kolglass" Hurt-Imp-Ex.Kłodzko-Ustronie Kolat Ryszard”