Zapisz się do newslettera

Sklepy Firmowe

Na terenie huty znajdują się dwa sklepy firmowe, które razem tworzą ofertę szkła kryształowego niespotykaną w skali całego kraju.

W sklepach dostępne są stałe kolekcje huty Julia, ale także końcówki serii, które wysyłamy do naszych klientów na całym świecie. Nasza oferta jest dzięki temu wyjątkowa i różnorodna stylistycznie. Oferujemy szkło bezbarwne i kolorowe, tradycyjne i o współczesnym wzornictwie. Oferujemy również kolekcje naszych partnerów handlowych.

Godziny otwarcia sklepów firmowych:

  • poniedziałek – piątek: 09:00 – 18:00,

  • soboty, niedziele i święta: 09:00 – 17:00.

Adres:

Huta Julia, ul. Kryształowa 73 (dawna Żymierskiego), 58-573 Piechowice

tel.: +48 75 761 24 13 wew. 5

 

Unia
Modernizacja Huty Szkła Kryształowego Julia w celu wprowadzenia nowych usług turystycznych „Świat Kryształu”. Projekt współfinansowany przez unię europejską ze środków europejskiego funduszu rozwoju regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Fundusze europejskie dla rozwoju Dolnego Śląska.
Unia
Projekt realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020
Tytuł projektu: „Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez "Kolglass" Hurt-Imp-Ex.Kłodzko-Ustronie Kolat Ryszard”