de_DEen_GB
Zadzwoń do nas: +48 75 761 24 13google+youtubeinstagrampinteresttripadvisoriksoris
Zapisz się do newslettera

Dla Partnerów handlowych

Informacje i dane kontaktowe dla partnerów handlowych i biznesowych.

Jeżeli jesteś hurtownikiem, dystrybutorem lub prowadzisz sklep, zapraszamy Cię serdecznie do współpracy handlowej.

  • Realizujemy projekty naszych klientów;
  • Oferujemy współpracę z naszymi projektantami;
  • Posiadamy własną sieć akwizycji w kraju i pomagamy zorganizować transport zagraniczny.

Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego, a my prześlemy Ci katalog naszych produktów i warunki współpracy.

Dział handlowy:

tel.: 75 761 24 13 wew.4
e-mail: julia@hutajulia.com
godziny pracy: pn. – pt. 8:00-16:00
GODZINY PRACY MAGAZYNU – godziny dostaw i odbiorów towaru: 08:00-14:00.

 

Nazwa firmy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Adres

NIP

Treść wiadomości

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest firma Kolglass Hurt-Import-Eksport Ryszard Kolat z siedzibą w Ścinawica 47, 57-300 Kłodzko. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres julia@hutajulia.com. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie.

Informujemy, że macie Państwo prawo wglądu w wasze dane, ich modyfikacji oraz, że możecie cofnąć zgodę w dowolnym momencie. W tym celu wystarczy wysłać swoje żądanie wiadomością e-mail na adres julia@hutajulia.com spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Unia
Modernizacja Huty Szkła Kryształowego Julia w celu wprowadzenia nowych usług turystycznych „Świat Kryształu”. Projekt współfinansowany przez unię europejską ze środków europejskiego funduszu rozwoju regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Fundusze europejskie dla rozwoju Dolnego Śląska.
Unia
Projekt realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020
Tytuł projektu: „Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez "Kolglass" Hurt-Imp-Ex.Kłodzko-Ustronie Kolat Ryszard”