Zadzwoń do nas: +48 75 761 24 13google+youtubeinstagrampinteresttripadvisoriksoris
Zapisz się do newslettera

Krystalium

Witamy centrum szklanych opowieści , gdzie historia łączy się z teraźniejszością, gdzie tej historii można dotknąć i poznać w wyjątkowy sposób. Setki lat wspaniałej kultury szklarstwa w Karkonoszach i dziesiatki lat Huty Julia w Piechowicach zamknięte w wyjątkowej oprawie gablot, witryn i ekspozycji, podkreślone subtelnym światłem, muzyką i ciekawym słowem.

Ale to nie wszystko ! Przygotowaliśmy też coś i zabawnego i twórczego, coś co sprawi, że poczujecie sami we własnych dłoniach ciężar masy kryształowej i ile trzeba siły by wydmuchać kryształowy wazon, i że nie trzeba być Newtonem by zgłębić prawa fizyki, ale może trzeba troszkę odwagi by wejść na wagę właśnie i przekonać się o ….?

To wszystko i znacznie więcej znajdziecie w naszej nowej atrakcji Krystalium. Jesteśmy tuż obok Huty, otwarci 7 dni w tygodniu, od godz. 9.00 do 17.00 , można wejść do nas i spędzić tyle czasu ile chcecie, nie ma tutaj wejść na określoną godzinę i wyznaczonego sztywno czasu zwiedzania. Bilet dla osoby dorosłej to 29 zł , ulgowy do 15 lat to 19 zł a dzieci do lat 3 wchodzą za darmo

Regulamin zwiedzania Krystalium

Serdecznie zapraszamy !!KUP BILET ONLINE


Unia
Modernizacja Huty Szkła Kryształowego Julia w celu wprowadzenia nowych usług turystycznych „Świat Kryształu”. Projekt współfinansowany przez unię europejską ze środków europejskiego funduszu rozwoju regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Fundusze europejskie dla rozwoju Dolnego Śląska.
Unia
Projekt realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020
Tytuł projektu: „Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez "Kolglass" Hurt-Imp-Ex.Kłodzko-Ustronie Kolat Ryszard”